Kdo jsem
a co mohu předat?

Jako středobod své práce vnímám rovnováhu. Jsem vizionářka s nohama na zemi, hlavou ve hvězdách a srdcem mezi lidmi. Pracuji intuitivně, ale stavím z reálných a pevných kamenů. Mám otevřenou a zvídavou mysl, která se chce stále učit novému. Ctím ale hluboce také čas ticha a "prázdna". Ty nejdůležitější informace a "vědomosti" totiž mnohdy přicházejí zcela mimo promluvy naší mysli, právě tehdy, když se vzdáme domnělé kontroly. Jediné, co je v tu chvíli třeba, je otevřené srdce, které naslouchá a dívá se kolem sebe. Stěžejní je pro mě také napojení na moudrost vlastního těla. Říká nám, kde máme ubrat a kde přidat, kde nám přebývá nebo uniká energie, co nám právě teď je nebo není ku prospěchu. Skrze práci s tělem a dotek můžeme projevit, prožít a uvolnit emoce, napětí, zranění, ale také radost, hravost a plnou životní vitalitu. Věřím, že abychom si mohli plně stoupnout do své pravé síly a autentičnosti, je k tomu zapotřebí právě rovnováha. V tom vidím Jednoduchost bytí.

Co ode mě čekat?

 • Sdílení mých darů a spoluputování100%
 • Opečování na těle i na duši100%
 • Posílení vašich kompetencí žít život, jaký chcete100%
 • Instantní vyřešení problémů0%
 • Všespásné návody0%
 • Litování a prostor ke stěžování si beze změny0%
“Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě…” slýchala jsem často snad už od dětství. Jako bych měla tendenci vybírat si vše tak nějak komplikovanější, než bylo nezbytně nutné. Jako by ta jednoduchá řešení nebyla pro mě. Teprve pořádná zapeklitost, to byla ta správná výzva. Ačkoli jsem si díky nezdravým vzorcům z dětství vybírala komplikované vztahy a životní okolnosti, hluboko uvnitř jsem vždy nějak přirozeně cítila a ctila, že v jednoduchosti je krása. Ovšem žít jsem se to učila dlouho - a stále učím! Sama jsem neustálým poutníkem. Nejsem tady, abych vám řekla, jak se to dělá. Jsem tady, abych tu cestu s vámi autenticky sdílela a nějakým úsekem vám šla třeba po boku, má-li to být k užitku.

Střípky ze života


V první řadě jsme všichni lidské bytosti a pro mě je lidský přístup a to, jestli si budeme "vonět", důležité.
 • Jsem zelená. Ne vzteky, ale ve svém každodenním konání. Používám jen přírodní kosmetiku a drogerii, usiluji o minimalizaci zbytečného jednorázového odpadu a stravuji se převážně rostlinně.

 • V krvi mi koluje hudba a rytmus. Mám tak trochu “divoké” kořeny a vděčím jim za to, že má duše je šťastná, když se zpívá, hraje a tančí. V ničem z toho nejsem mistr, ale jsem v tom doma. Najdete mě tančit kolem ohně, nebo zpívat v lese stromům.

 • Ráda si hraju. Vždycky jsem hodně pospíchala do dospělosti, teď ráda dávám prostor vnitřnímu dítěti. Můj humor umí být i černý, ale často se obrací i ke mně samotné.

 • Naplňuje mě něco tvořit. Rukama. Malovat, renovovat, hrabat se v hlíně, přestavovat…

 • Ke svému životu nutně potřebuji přírodu a pohyb v ní. Moje práce je veskrze mentálního charakteru a tak u přirozeného pohybu vypínám a jsem jen tady a teď. Toky energií se tak vyrovnávají.

 • Taky jsem vystudovala ekonomku a i když role paní inženýrky v korporátu není v tomto životě mé poslání, jsem vděčná, že si dokážu sama napsat byznys plán, spočítat má dáti dal, nebo třeba dotahovat věci do konce. :-)

Mám pro svou práci nějakou pozemskou kvalifikaci?


Tak nějak věřím, že když má někdo dar a používá ho k naplňování svého poslání, nepotřebuje na to papír. A naopak, jestli neplníte božské záměry své duše, ani stovky certifikátů na kvalitě vašich činů nepřidá... nicméně žijeme zde v materiálním světě a já jsem navíc od přírody zvídavá. No a protože je moje Ego celkem parťák, se kterým se dá docela dobře domluvit, jdeme na to společně přes neustálé učení (se) novým věcem, rozvíjení, poznávání, vzdělávání... Ono je pak spokojené a nemá potřebu mi dělat scény a výsledek je alespoň produktivní. :-)

O psychologii a lidskou duši jsem se zajímala už od dětství. Během studií jsem se pak na toto téma zaměřovala a prošla mnohými psychologickými a leadership semináři.
Absolvovala jsem koučovací výcvik "Mindset coaching" u dr. Ivana Černohorského.
Jsem certifikovaným praktikem kraniosakrální terapie, kurzy Zdeňka Ocelíková.
Jsem certifikovaným masérem, rekvalifikační kurzy Jitka Nagyová.
Jsem certifikovaným terapeutem Bachových esencí, pod záštitou Energie rostlin.
Mám za sebou certifikované kurzy Ajurvédských, tantrických i klasických masáží.
Probíhající výcvik: Dancing Heart Path School (Škola moderních mystérií, Guy Barrington) - Bodywork, intuitivní tanec, tantrické, šamanské, dechové a seberozvojové techniky.
Probíhající: Škola bederních svalů (Michaela Cusanová)
Další kurzy a semináře jako třeba: Pokročilé komunikační dovednosti, MBTI Typologie osobnosti, Hlubinná psychologie, Reflexní terapie, Práce s energií, různé šamanské semináře a další...
Už od raného věku se věnuji automatické (intuitivní) kresbě, šamanskému cestování a meditacím.